Süresiz Oturum Almanya 2019

SÜRESİZ OTURUM ALMANYA 2019

Süresiz oturum Almanya 2019 yılı için en cazip yatırım seçeneği olarak öne çıkmaktadır. Çok yönlü bir paket olan ve içerisinde hem gayrimenkul hem de şirket kurulumu olarak komple yeni bir yaşam sunan program avantajlı seçenekleri bir araya getiriyor. Avantajlar dünyasının kaplarını yatırımcılara Nova Golden Visa uzman danışmanlığı dijital ve ofis ortamında çözüm hizmetleri veriyor.

Süresiz oturum Almanya 2019 ve sonraki yılla için de uzun vadeli plan program yapma imkanı sağlamaktadır. İlk önce 5 yıllık oturum izni şeklide başlayan süreç 5 yıldan sonra Süresiz oturum Almanya 2019 şekline dönüşerek vatandaşlığa uzanan bir yolculuk başlıyor. Bu süreçte bireyler birtakım şartlara ve gerekliliklere uymak zorundadır. Asgari seviyede olan bu şartlar Nova Golden Visa danışmanlığı ile sorun olmakta çıkıp rutin basit faaliyetlere dönüşüyor. 5 yıllık oturum izni hakkında sahip olan bireyler süresiz oturum Almanya 2019 yılı içinde hak kazanabiliyorlar. Bu süreç şartı dışında bireyler ekonomik ve sosyal olarak da bazı şartları taşımaları gerekmektedir. Bireyin geçinimini sağlayacağı oranda gelire sahip olma şartı arayan Alman hukuku, Göç Kanunu çerçevesinde bu kuralları detaylandırmıştır.  Bir diğer şart olarak öne çıkan ve en önemli hususlardan biri olan adli sicil şartı, bireyin adli sicil yönünden temiz olmasını öne süren şarttır. Almanya güvenliği açısından bir tehdit unsuru olmama şartı olan kurallarda bireylerin çalışma izni olması da bir şarttır.

Süresiz oturum Almanya 2019 yılı için geçerli olan şartlar önceki yıllara göre hemen hemen aynıyken ilerleyen süreçte bir takım değişikliler olma ihtimali açısında yatırımcılar şuanki cazip avantajları değerlendirerek Nova Golden Visa paketi ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Gök kanununda belirtilen süresiz oturum Almanya 2018 şartlarında Almanya’da hayatını devam ettirmesini sağlayan izinlere sahip olmak ve emeklilik ile ilgili yasal gereklilikleri taşıma şartları yanında yeterli seviyede Almanca konuşabilme şartı da vardır. Uyum sağlama konusunda çeşitli şartlar sunan Alman Gök Kanunu, kültürel hayata belirli seviyede uyum sağlamış olma şartını da öne sürmektedir.  Hem sosyal hem de bireysel anlamda asgari seviyede şartlar koşan Almanya, kapsamda bulunan bireylerin yaşamını devam ettirebileceği büyüklükte evde oturma şartı da aramaktadır. Yasal yollarla Almanya’ya giriş şartı arayan Alman Göç Kanunu, bu şartların taşınması halinde süresiz oturum Almanya 2019 hakkını vermektedir.

Bir cevap yazın

4 − two =