Almanya Daimi Oturm İzni

Almanya Daimi Oturma İzni

Almanya daimi oturma izni işlemlerinde yatırımcıların rehberi konumunda olan Nova Golden Visa, Almanya’da ve Türkiye’de yerleşik uzman ekipleri ile profesyonel hizmetler veriyor. Nova Golden Visa danışmalığı ayrıcalığı ile Almanya’da vatandaşlık alımına kadar uzanan sürece giren yatırımcılar en uygun portföyle ve en uygun yaşam koşullarına sahip olarak yatırmalarını güvenle yapıyorlar.

Almanya daimi oturma izni almak için gayrimenkul alımı ve şirket kurulumu şeklinde yatırım yapmak gereklidir. Şirke kurulumu  ve gayrimenkul alımı ile daimi ikamet izni alımı için öncelikle 3 yıllık oturum izni sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Bu süreçte bireylerin herhangi bir suça bulaşmamsın ve gerekli diğer mevzuatlara uyması durumunda daimi ikam et iznine hak kazanırlar. Gayrimenkul alımı ile yatırım yaparak daimi oturum izni almak isteyenler mevzuat gereği yine şirket kurulumu yapmaları gerekmektedir. Bu pakette yatırımcılar çeşitli avantajlara sahiptiler. Evlerini sadece ev olarak değil ofis olarak da ulaşabildiği için masraf konusunda tasarruf sağlanmaktadır. Şirket kurulumu seçeneğinde ise yatırımcıların hedefler ve amaçları doğrultusunda değişik bir tablo ortaya çıkmaktadır. Şirketin katılımcı ortakları ve çalışan sayıları ile ilgili olan kurulum maliyeti aynı zamanda ne şekilde hizmet vereceği ile ilgili olarak değişik mali tablolar ortaya koymaktadır. Nova Golden Visa danışmanları bu noktada nokta atışı  işlemler yaparak hedefe en kısa yoldan en hızlı şekilde ulaşmayı sağlayarak amaç zaman çizelgesinde mükemmel uyumu yakalamanızı sağlıyor.

Almanya daimi oturma izni yatırmalara Alman vatandaşlığının kapıları açılıyor. 3 yıllık süreçten sonra Almanya daimi ikamet hakkı elde eden bireyler 5. Yıldan sonra ise vatandaşlık için başvuruda bulunabiliyorlar. Bu süreç sonunda elde edilecek olan Alman pasaportu sadece Almanya ve Avrupa değil dünyanın 158 ülkesinde dolaşım hakkı vererek dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Dünyanın en değerli pasaportu olan Alman pasaportu, Almanya’da yatırım yapan kişiler için global yaşam ve global ticaret imkânlarını beraberinde getiriyor. Bütün bu süreci bireysel olarak yürütmek isteyenlerin karşılaşacağı zorluklar ve hukuki süreçler oldukça zorlayıcı olurken bu durumu pratik ve akılcı çözümlere kavuşturan Nova Golden Visa danışmanlığı çok yönlü çözümlerle yatırımları güvenli ve kazançlı hale getiriyor.

Bir cevap yazın

nineteen + seventeen =