süresiz oturum almanya

Süresiz Oturum Almanya

SÜRESİZ OTURUM ALMANYA

Dünyanın kapılarını yatırımcılarına açan ve global hedeflere ulaşmada en kısa yolu vadeden süresiz oturum Almanya çok cazip koşulları ve teşvikleri ile yatırımcıların tercihi oluyor. Dünyanın 158 ülkesinin kapısını açan ve dünyanın en değerli paspartu unvanına sahip olan Almanya pasaportu yatırımcılar için bir çilingir vazifesi görüyor.

Almanya’da şirket kurarak ve yatırım yaparak alınabilen süresiz oturum Almanya ve dünya pazarında yüksek rekabete girebilmeyi sağlıyor. Ekonomik olarak yüksek rekabet imkânı sunan süresiz oturum Almanya ayı zamanda sosyal hayat açsından da yatırımcılarına konforlu bir dünyanın kapılarını açıyor. Sanat ve spor etkinlikleri ile dünyanın aktivite merkezi konumunda olan Almanya, eğitim ve sağlık hizmetleri bakımından da aynı standartları sunarak komple bir yaşamı sunuyor. Bu yüksek standartları asgari düzeyde şartlarla sunan Almanya Göç Kanunu maddelerine şu şekilde yakından bakabiliriz.

Avrupalı bir hayat ve global bir profile sahip olmanızı sağlayan Nova Golden Visa danışmanları şirket kurlumu süreci ve gayrimenkul alım sürecinde birebir hizmet verirken sürecin başından süresiz oturum Almanya alım sürecine kadar hizmetlerini devam ettirmektedir. Sürecin her anında ve sonrasında yatırımcının yanında olan Nova Golden Visa danışmanları en uygun portföyleri ve en uygun lokasyonları müşterilerine sunmaktadır.

  • Beş yıl oturum izni
  • Geçimin sağlanması
  • Emeklilik ödemlerine uygunluk
  • Güvenlik soruşturması
  • Çalışma izni
  • Almanca bilgisi
  • Sosyal hayata uyum sağlama
  • Yasal yollarla Almanya’ya giriş yama
  • Makul büyüklükte evde oturma

Bu şartları taşıyanlar süresiz oturma Almanya hakkı elde etmektedir. Bu hakkı en iyi hizmet ile sağlayan Nova Golden Visa sağladığı diğer hukuki işlemlerle de yatırımcılarına güven veriyor. Süresiz oturum Almanya hakkı için gerekli randevuları alan Nova Golden Visa uzman danışmanları belediye, ticaret odası, noter ve diğer gerekli kurumlarla koordinasyon sağlamaktadır. İş fikrinin oluşturulması ve planlanması aşamalında aktif rol oynayan uzmanlar business plan ve diğer süreçleri de yakından takip etmektedir. Süresiz oturum Almanya hakkı elde ettikten sonra program dahilinde ön muhasebe, sekretarya ve ofis adresi işlemlerini de yürüten ekipler lokal uzmanlarla tüm randevulara eşlik ederek 2 gün gibi kısa bir sürede işlemleri tamamlamaktadır.

Bir cevap yazın

thirteen − twelve =