almanyada yaşamak

Almanya’da Yaşamak

Almanya’da Yaşamak

Sahip olduğu avantajlar ve cazip yatırım seçenekleri ile Almanya’da yaşamak hayali sunan Almanya, ekonomisi, sosyal hayatı, kültürü ve global özellikleri ile geleceği yaşatıyor. Güçlü alt yapısı ve sistematik bürokratik yapısı ile yaşamı hızlı ve pratik bir yapıya kavuşturan Almanya, Almanya’da yaşamak isteyenlere kapılarını alıyor. Almanya’da yaşamak için gayrimenkul almak ya da şirket kurmak gerekirken gayrimenkul alımı seçeneğinde yine şirket kurulumu süreci vardır. Hem konforlu yaşam he de kazançlı faaliyetlere imza atmak isteyen kişiler Almanya’da yaşamak için Nova Golden Visa danışmanlığını tercih ediyor.

Almanya’da Yaşamak İçin Gerekenler

Nova Golden Visa ayrıcalığı ile Almanya’da yaşamak ayrıcalığına kavuşan kişiler Almanya’da yaşamak için gerekenler konusunda da tam destek alarak yen yaşamlarına uyum sağlıyorlar. Almanya’da yaşamak için şirke kurulumu ya da gayrimenkul alımı tercihi yapması gereken yatırımcılar gayrimenkul aldıklarında yaşayacak mekana sahip oluyorlar. Şirket kurulumu seçeneğinde ise Almanya’da yaşamak için gerekenler listesinde ayrıca konuta ihtiyaç duyuluyor. Almanya’da yaşamak için oturum izninden sürekli oturum iznine ve vatandaşlığa kadar uzana süreç işlemektedir.

  • Almanya’da yaşamak için:
  • Almanca bilmek
  • Gayrimenkul ya da şirket kurulumu yatırımı yapmak
  • Yasa yollarla Almanya’ya giriş yapmak
  • Yasal işlemleri eksiksiz yapmak
  • Suç işlememiş olmak

Gibi temel seviyede işlemler gerekmektedir. Bu işlemlerin detayları ise kişilerin profillerine göre değişmektedir. Maliyetler ve işlemler amaca göre değişirken temelde yapılacak işlemler Nova Golden Visa ekipleri ile yapılacak ve sonrasında uzman ekiplerin desteği ile ayrıntılı şekilde randevular ve dosyalar alınarak işlem basamakları yürütülmektedir.

Almanya‘da yaşamak bir ayrıcalıktır. Bunun nedeni ise global kapsamda izinleri ve imkanları olan Almanya tüm dünyaya açık bir hayat sunmaktadır. Alman pasaportunun 158 den fazla ülkeye serbestliği olması nedeniyle ister yaşamak isteyenler ister de ticari faaliyetlerde bulunmak isteyenler için dünyanın en değerli pasaportunu sunmaktadır. Global çapta imkanları sunan Almanya aynı zamanda kendi bünyesinde de global özellikler barındırmaktadır. Uluslararası spor etkinlikleri ve uluslararası seviyede sanat etkinlikleri ile dünyayı ayağınıza getiren Almanya, Nova Golden Visa ekiplerinden Almanya’da yaşamak için gerekenler desteği aldıktan sonra büyük bir keyfe dönüşüyor.

Bir cevap yazın

six + seventeen =