almanyada yaşam

Almanya’da Yaşam

Almanya’da Yaşam

Dünyanın en yüksek yaşam standartlarına sahip olan Almanya, dünyanın her yerinden Almanyada yaşam talebi almaktadır. Ülke tüm organlarıyla yüksek refah yaşam seviyesi sunarken dünyanın 158 ülkesinin kapılarını açan pasaportu ile yaşamı kazançlı bir projeye dönüştürüyor. Köklü bir yapılanmayla tüm kurumlarını çağın ilerisine taşıyan Almanya geleceğin teknolojisini ve alt yapısını oluşturarak uzun vadeli perspektifi ile dünyanın parlayan yıldızı konumundadır.

Almanya’da Yaşam Şartları

Almanyada yaşam şartları AB ülkeleri ile kıyaslandığında ekonomik olarak cazip olduğu görülmektedir. Yüksek gelir imkânı bulunan Almanya yatırımcılar ve girişiciler için uygun Altyapı sunmaktadır. Nova Golden Visa danışmanları 41 yıllık tecrübesini Almanya’da da göstererek Almanya’da oturum izni hizmetleri vererek Almanyada yaşam şartları ve gerekenleri için pratik işlemlere dönüştürüyor. Almanya’da şirke kurulumu ve Almanya’da gayrimenkul alımı şeklinde oturum hizmetleri sağlayan uzman kadro Almanya’da yaşama şartları için de müşterilerine entegrasyon sürecinde destek olarak komple hizmet sağlıyor.

Almanya’da Yaşamak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Almanya yaşamak istiyorum ne yapmalıyım diyenlere anında çözümler sunan Nova Golden Visa bu noktada şirket kurulumu paketi ve gayrimenkul alımı paketi ile hizmet veriyor. Almanya’da yerleşik olan ve en saygın kurumlarla işbirliği yapılarak yürütülen işlemlerin yanında Türkiye’de yerleşik olarak verilen buluna ekip ile tam destek sağlıyor.  Almanyada yaşamak için:

Yollarından birini seçmek gerekiyor. Bu konuda Almanya’da yaşamak isteyenlerin bireysel durumlarına göre değişen tercih işleminde hangi durum uygunsa ona uygun işlemler başlatılıyor. Almanya’da gayrimenkul alımı ile oturum izni alan bireyler yasa gereği şirke kurulumu yapması gerekmektedir. Bu süreçte ayrıç bir ofis açmaya gerek yokken evi ofis olarak kullanma imkânı var. İşçi çalıştırma zorunluluğu da yoktur. Şirke kurulumu sürecinde ise şirketin amacına ve çalışan sayısına göre maliyet belirlenirken uygun türde Almanya şirket türü seçilir ve şirket kurulur. Bu işlemleri başlatan ve takip eden Nova Golden Visa, bireylerin vatandaşlığa kadar süren süreci başlatıyor. Almanya’da yaşamak istiyorum ne yapmalıyım diyenler için Nova Golden Visa çözüm noktasıdır.

Bir cevap yazın

9 − nine =