almanya şirket kurma

Almanya Şirket Kurmak

Almanya Şirket Kurmak

Nova Golden Visa danışmanlığı ile kolay ve pratik bir programa dönüşen Almanya şirket kurmak işlemleri öncesinde, sırasında ve sonrasındaki işlem basamakları yatırımcılar için cazip ve avantajlı bir programa dönüşüyor. Almanya şirket kurmak için en ideal ortama sahip ülke olarak öne çıkmaktadır. Dünyanın 158 ülkesine dolaşım hakkı veren Alman pasaportu sayesinde girişimciler ürünlerini pazarlama ve tanıtım noktasında özel imkanlara sahip oluyorlar. Global imkanları ülke bünyesinde barındıran Almanya aynı zamanda tüm dünyanın kapılarını açan Almanya pasaportu ile Almanya şirket kurmak isteyenlere destek veriliyor.

Nova Golden Visa 41 yılık tecrübe ve dijital alt yapısı ile geleceğin hizmetlerini günümüzde vererek hızı ve teknoloji oturum izni hizmetlerine taşıyor. Almanya şirket kurmak ve konforlu bir yaşam sürmek için en ideal ortamı sunarken yatımcıları bu imkanlardan faydalanmak için Nova Golden Visa uzmanlığını tercih ediyor. Şirket kurulumu sürecinde Türkiye’de yerinde hizmetler veren ekipler, uzman ve saygın avukatlar ile çözümler üreterek business plan ve şirke kurulumu işlemlerini yürütmektedir. Tüm prosedürü adıma adım takip eden uzmanlar finans uzmanları ve hukuki uzmanlar ile ileri dönük planlamalar yaparak global marka oluşturmak için detaylı ar-ge çalışılmalarına imza atıyor. Almanya şirket kurmak için sağlana hizmetin ana başlıklar:

  1. Almanya şirket kurmak aşaması
  • Randevuların alınması ve müşteri ile beraber katılım sağlanması
  • Almanya şirket kurmak için fikir geliştirme ve ar-ge çalışması
  • Business planın oluşturulması
  • Alman yetkililerden onay ve izinlerin alınması
  • 2 iş günü içinde işlemlerin tamamlanması
  1. Almanya oturum müsaadesi Alma Aşaması
  • Türkiye’de büyükelçilikten ve konsolosluktan vize başvurusu işlemlerinin yapılması. Business planın Alman kanunu ile uyum hale getirilmesi. Başkonsolosluk görüşmesi öncesi planlama ve görüşme yapılması.
  • Almanya’da: İkamet adresinin bildiriminin yapılması. Vize görüşmesi için gerekli referansların alınması. Yabancılar dairesinden oturum izninin alınması.

Nova Golden Visa danışmanlığı ile pratik bir işleme dönüşen Almanya şirket kurmak programı kısa sürede tamamlanmakta ve yatımcıları kısa sürede faaliyetlerine başlamaktadır. Program dahilinde ailenin de aynı haklardan yaralanma hakkı olduğu için yatırımcılar ailesiyle beraber yeni ve kazançlı bir dünyada yaşamlarına devam edecekler.

Bir cevap yazın

nineteen + fifteen =