almanya şirket kuruluşu

Almanya Şirket Kuruluşu

Almanya Şirket Kuruluşu

Dünyanın 158 ülkesinin ve kazançlı bir dünyanın kapılarını açan Almanya şirket kuruluşu birçok avantajı bir araya getiren kapsamı ile cazip bir yatırım programıdır. Nova golden Visa danışmanlığı ile hızlı bir işleyiş sürecinde tamamlanan Almanya şirket kuruluşu hem yatırımcıyı hem de yatırımcının ailesini kapsayan yeni bir hayat projesine dönüşüyor.  Cazip ücret alt limiti ile geniş bir kitleye hitap eden program asgari yatırım tutarları ile dünyaya açılan yeni bir global şirkete sahip olmayı sunuyor.

Almanya’da Şirket kurmak için yatırımcılarda aranan şartlar temel seviyedeyken ana şart Almanya ekonomisine katkıda bulunacak bir profile sahip olunmasıdır. Bu noktada iş fikirlerinin ve iş planlarını oluşturulmasından randevular alınması ve işlemlerin takip edilmesine kadar her aşamada yatırımcının yanında yer alan Nova Golden Visa Almanya’da şirket kuruluşu işlemlerinde rehberiniz oluyor.  Almanya Şirket kuruluşu için verilen hizmetlerde Türkiye’de ayrı işlemler yürütülürken Almanya’da ise ayrı işlemler yürütülmektedir. Resmî kurumlardan randevuların alınması ve takibi ile başlayan Türkiye sürecinde belediye, noter, ticaret odası gibi kurumlarla işbirliğine gidilmektedir. Bu aşamayla eş zamanlı olarak yatırımcı için iş fikri oluşturması ve business plan oluşturulması süreçleri de devam etmektedir. Business plan yazılması sonrasında planın Alman hukuki için uygunluğu alınır.  Bu aşamadan sonra Almanya süreci başlamaktadır. Almanya’da şirket kuruluşu sürecinde sekretarya ve ofis işlemleri yanında ön muhasebe işlemleri da yapılır.

Almanya’da şirket kurmanın avantajları ile dünyaya açılan yatırımcılar Nova Golden Visa danışmanlığı ile bu avantajlara kısa sürede sahip oluyor. Bedava eğitim, ücretsiz sağlık hizmetleri ve kamu teşvikleri gibi Almanya’da şirket kurmanın avantajları vardır. Hemen hemen tüm dünyanın kapılarını açan Almanya pasaportu da Almanya’da şirket kurmanın avantajları noktasında en büyük avantajlardan biridir. Almanyada şirkete ortak olmak isteyen diğer girişimciler de sizin şirketinize ortak olarak kazanç dünyasının kapılarını sonuna kadar açabilirler. Nova Golden Visa danışmanlığı ile hedeflerinize kısa yoldan ulaşma imkanınıza sahip olurken aileniz ve ortaklarınız da aynı imkanlardan faydalanabiliyor. Tüm oturum izni işlemi sürecinde sorularınıza ve isteklerinize tam karşılık veren ekip sizin için diğer avantaj ve fırsatları da takip ederek kazancınızı artırıyor.

Bir cevap yazın

sixteen − 14 =