almanyada oturum alma

Almanya’da Oturum Almanın En Kolay Yolu

Almanya’da Oturum Almanın En Kolay Yolu

Nova Golden Visa Almanya oturum izni paketi sayesinde yatırımcılar Almanya’da oturum almanın en kolay yolu bilgilerine sahip oluyor. Almanya göç yasası kapsamında yürütülen Almanya oturum izni hizmetleri, şirket kurarak ve gayrimenkul alarak gerçekleştirilmektedir. Gayrimenkul alımı sürecinde de şirket kurulumu gerekli olduğu için Almanya’da yaşam hayali aynı zamanda global bir kazanç seçeneğine dönüşüyor.

Yatırımcılar Almanya’da oturum almanın en kolay yolu olarak iki seçenek sunan Nova Golden Visa şirket kurarak oturum izni seçeneğinde pakete dahil olan kişi sayısına göre değişen oranda maliyet ile şirket kurulumu ön görülmektedir. Şirket kurulumu işlemlerinde bireylerin ferdi işlemlerden kurtularak kısa sürede oturum iznine sahip olmasını sağlayan uzman ekip, hem Almanya’da hem de Türkiye’de bulunan yerleşik ekip ile işlemleri eş zamanlı şekilde yürütülmektedir. Hata oranını en aza indiren bu organizasyon sayesinde hız kazanan işlemler sayesinde bireylerin başvuru ve onay işlemlerinde minimum zaman ve emek kaybı ile işlemler sonlanıyor.

·         Randevu alınması

·         İş fikri planlaması

·         Business Plan

·         Yerel yönetimlerle işbirliği

·         Ofis adresi

·         Ön muhasebe hizmeti

·         Yerel uzmanlarla işbirliği

Gibi başlıklarda işbirliği ve çözüm ortaklı yapması ile Nova Golden Visa Almanyada oturum almanın en kolay yolu dur.  Almanya’da oturum almanın en kolay yolu olarak sayılabilecek bir diğer yolda gayrimenkul alımıdır. Gayrimenkul alımı sürecinde bireyler şirket kurulumu ile oturum izni almaktadır. Lokasyon olarak da belirli bir alanda tercih hakkı sunulan gayrimenkul alımı ile oturum izni sürecinde Nova Golden Visa bireylere tam destek sağlamaktadır. Bu kapsamda yatırımcılara verilen ana hizmetlere bakıldığında:

·         Yeni şirket kurulumu

·         3 yıllık oturum sonrasında sınırsız oturum

·         Tüm vergiler

·         Tercüme masraflar

·         Noter masrafları

·         Dosya ve iş planı hazırlama

·         Aracılık bedelleri

·         Danışmanlık bedeli

Gibi işlemleri kısa süre içerisinde tamamlayarak işlemleri başlatan Nova Golden Visa Almanya’da oturum almanın en kolay yolu dur. Bütün bu işlemleri saygın ve prestijli kişi ve kurumlar aracılığıyla yürüten ekip 41 yıllık tecrübesini her adımda işlemlerine yansıtıyor. Böylece Almanya’da yatırım yapan bireyler hem kazanç sağlıyor hem de global bir profile kavuşuyor.

Bir cevap yazın

10 + two =