almanya süresiz oturum

Almanya Süresiz Oturum

Almanya Süresiz Oturum

Yeni bir yaşamın kapılarını kazançlı şekilde açan Almanya süresiz oturum izni, Nova Golden Visa danışmanlığı ile avantajlı bir pakete dönüşüyor. Almanya şirket kurulumu ve gayrimenkul alımı şeklinde alınan Almanya süresiz oturum alınırken bir takım şartları yerine getirmek gerekiyor.

Almanya Süresiz Oturma Hakkı

Almanya süresiz oturma hakkı elde etmek için bireysel başvuru yöntemi oldukça zorlu ve maliyetli bir yoldur. Bu noktada 41 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile hizmet veren Nova Golden Visa süreci hızlandırıyor ve avantajlı hale getiriyor.  Almanya süresiz oturma elde etmek için danışmanları tarafından verilen hizmetlere şu şekildedir. Almanya şirket kuruluşu ve oturma müsaadesi alınması ile Almanya süresiz oturma süreci başlamaktadır.  Anonim şirket kuruluşu sürecinde uzman danışmalardan aldığınız hizmetler iş fikrinin oluşturulması ve geliştirilmesi ile başlamaktadır. Ön fizibilite çalışması ve Pazar araştırması çalışmaları ile devam eden süreçte şirket kurulumu için en ideal koşullar oluşturulmaktadır. Business plan yazılması ve business plan oluşturulduktan sonra yerel idareden onay alınması ile iş kurulumu sürecinin fikri aşaması tamamlanmaktadır. Türk Devleti ve Alman Devleti ile eş zamanlı yürütülen Almanya süresiz oturma hakkı işlemeleri mevzuata tam uygun şekilde yürütülmektedir.

Almanyada Süresiz Oturma

Almanyada süresiz oturma izni için şirket kurulumu sürecinde detaylı ve kusursuz işlemler yürüten Nova Golden Visa danışmanları Almanya’da verdiği hizmetlerle de işlemlerin Almanya ayağını yürütüyor. Gerekli kurumlardan randevular Alan uzmanlar bunun yanında tercüman tahsisi yaparak iletişimi tam anlamıyla sağlıyor. Bu hizmetlere ek olarak ofis ve sekretarya hizmetleri de sağlayan uzman ekip muhasebe işlemleri içinde yatırımcılarla işbirliği halindedir.

Almanya Süresiz Oturma Hakkı

                Almanya’nın en saygın ve güvenilir bankaları ile yürütülen finans işlemlerinde bireysel olarak yapılan başvuruda yaşanacak tüm sorunlar kısa sürede aşılarak uzman kadro ile aşılmaktadır.  Almanya’da yerleşik ekibi ile yerinde hizmet desteği verilmektedir.  Tüm randevu ve işlemlerde yatırımcıya eşlik eden danışmanlar ile yol haritanız netleşirken pazarlama hizmetleri ve inan kaynakları danışmanlığı alanlarında da etkili ve sonuç odaklı çözümler sunulmaktadır. Tüm avantajları ve teşvikleri yatırımcıya sunan uzman kadro sayesinde Almanya süresiz oturma hakkı cazip bir projeye dönüşmektedir.

Bir cevap yazın

five + four =