almanyada şirket kurulumu

Almanyada Şirket Kurulumu

Almanyada Şirket Kurulumu

Avrupa’nın ve dünyanın en önemli ekonomik güçlerinden biri olan Almanya şirket kurulumu ile kapılarını yabancı yatırımcıya açıyor. Yatırımcılar için yatırımcı cenneti imkânlar sunan Almanya şirket kuruluşu ile hem kazançlı hem de yüksek refah seviyesinde yaşam imkânları sunuyor. 3 yılık oturum sonrasında gerekli şartları taşıyanların daimi oturum izni sürecin dâhil olduğu Almanyada şirket kurulumu işlemlerinde Nova Golden Visa tüm yatırım sürecini ve oturum izni alım sürecini planlıyor.

Almanya şirket kurulumu işlemlerinde 41 yıllık tecrübesini kullanan Nova Golden Visa uzman ekibi ile detaylı hizmetler veriyor. Almanya şirket kurulumu için gerekli işlemleri adım adım yürüten Nova Golden Visa,  şirketin faaliyet alanı ve şirket ismi gibi prosedürleri belirledikten sonra işlemlere başlıyor.

Almanya şirket kurulumu için Türkiye ve Almanya ofisleri ile hizmet veren uzman ekip, dijital alt yapıya sahip teknolojik hizmet araçları ile hizmetlerini anında sağlıyor. Almanya’da şirket kurulumu için bireylerin taşımaları gereken şartlar vardır. Detaylı şartlar olmayan bu uygulamalar sabıka sicil ve maddi limitleri sağlama gibi temel şartlardır. Bu şartları taşıyan kişiler Almanya şirket kurulumu için Nova Golden Visa ile işlemlerini yürütmektedirler Almanyada şirket kurulumu için 1 Eurol’luk alt limit yeterli olurken şirketin faaliyet alanı, işçi sayısı ve teknik özellikleri gibi detayları planlayarak işlemleri yürütmektedir.

Almanyada şirket kurulumu ile yatırımcıların sahip olduğu avantajlara baktığımızda çok cazip özellikler öne çıkmaktadır. Uluslararası kalifikasyon ve iş bölümleri olan Almanya, eğitim, sanayi ve turizm gibi konularda olduğu gibi sanat ve spor alanlarında da dünyada otorite durumundadır. 10.000’den fazla bölümün oluğu Alman üniversiteleri kalifiye eleman noktasında yatırımcılar için zengin kaynak sunmaktadır.  Öğretim araştırma yöntemlerinde ve pratik arasındaki bağı kuvvetlendiren Alman eğitim sistemi henüz eğitim aşmasında bireylere iş gücü kazandırarak verimli sonuçlara ulaşmaktadır. Almanyada şirket kurulumu yapmak isteyenlerin Nova Golden Visa ile sahip olduğu diğer ayrıcalıklara baktığımızda

  • Avrupa’nın en çok konuşulan dili, Almanca
  • Avrupa’nın en büyük 3 ekonomisinden biri, Almanya
  • Bilim dili, Almanca
  • Uluslararası kalifikasyona sahip yüksek iş gücü
  • Teori ve pratiği birleştiren eğitim sistemi
  • Düşük öğrenim ücretleri

Gelişim ve kariyer fırsatları gibi karakteristik özelikler Almanya’yı özetlemektedir.

Bir cevap yazın

nineteen − 11 =