almanyada şirket

Almanyada Şirket

Almanyada Şirket

Almanyada şirket kuruluşu hizmetleri veren Nova Golden Visa oturum izni vatandaşlık işlemleri ile yeni bir hayata merhaba demenizi sağlıyor. Almanya’da ve Türkiye’de yürüttüğü danışmanlık hizmetleri ile yatırımcıların rehberi olan uzman ekip 41 yıllık tecrübe ile kusursuz işlemler yapıyor. Almanyada şirket kuruluşu ile alına oturum izni ile yatırımcılar dünyanın 158 ülkesinin kapılarını açıyor. Almanyada şirket kurmak ile başlayan süreçten 3 yıl sonra daimi oturum izni alan yatırımcılar 5 yılık süreçten sonra vatandaşlık için de başvuru hakkı elde ediyorlar. Almanyada şirket kurma konusunda uzman kadroya sahip olan Nova Golden Visa dijital alt yapısı ve uzman kadrosu ile yerinde işlemler ve sanal ortamda dijital işlemler yapıyor.

Almanya şirket kuruluşu işlemlerinde tüm süreci planlayan ekip öncelikle Türkiye’deki işlemleri tamamlıyor. Randevu alımı ve belge hazırlanması ile başlayan süreçte Almana şirket kurmak için gerekli olan görüşmede uzman ekip yatırımcı ile beraber görüşmeye de katılıyor. Almanya şirket kurma işlemlerinde Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da yerinde hizmetler veren ekip 41 yılın tecrübesini yansıtarak yatırımcılara destek oluyor.

Almanyada Şirket Vizesi

Almanya şirket vizesi almak için bireysel başvuru yapmak isteyeneler işlerin takibinde oldukça zorlanacaklardır. Süreci bilen ve kurumsal referansları kısa sürede alan Nova Golden Visa ekibi başkonsolosluğa ulusal vize başvuru işlemlerini yaparak oturum izni almak için uygun alt yapıyı oluşturuyor.

Almanyada Şirket Kuruluşu

Bütün süreci ele alan ekip danışmanlık hizmetlerinin başladığı andan itibaren Almanyada şirket açmak için gerekli tüm evrak ve bilgi takibini sağlıyor. Almanya şirket sorgulamama aşamasında dijital ortamdan ve kurumsal ortamdan takip işlemlerini yürüterek yatırımcının herhangi bir işlemde gecikmesi veya bilgiyi gözden kaçırması engelleniyor.

Almanyada Şirket Ortaklığı

Almanya oturum izni için ön şart olan Almanya şirket kurulumu için yatırımcılar Almanyada şirket ortaklığı yaparak da şirket kurulumu sağlayabiliyorlar. Bu yönü ile avantajlı bir yatırım fırsatı olan Almanya şirket kuruluşu işlemleri için başvuru adresi olan Nova Golden Visa en Saygon avukatlar ve en saygın hukuki danışmanlar ile hareket ederek tüm süreci adım adım yürütüyor.

Almanyada Şirket Türleri

Almanya şirket türleri arasından amaca göre seçim yapılarak en ideal yatırım yapılabilir. Almanya şirket isimleri şu şekildedir:

  • Limited Şirket – GmbH
  • Armonim Şirket – AG
  • Komandit Şirket – KG

Bir cevap yazın

four × one =